Nautige veemõnusid

Sobiva Thule hoidiku leidmine veespordivarustuse jaoks on imelihtne. Süsta, kanuu, surfilaua, aerulaua või purjelaua jaoks saate valida just oma sõiduki margile, mudelile ja väljalaskeaastale vastava toote. Olenemata spordialast võite olla kindel, et teie väärtuslik varustus transporditakse sihtkohta nutikalt, ohutult ja turvaliselt. Testime erakordselt põhjalikult iga veespordivarustuse hoidikut, et see peaks vastu kõigile katsumustele, mida tee või ilm võivad ette tuua.

  • Valige just oma lemmikalale vastav spordivarustuse hoidik
  • Eriti ohutu ja turvaline konstruktsioon
  • Testitud ekstreemsustes, et tagada teeohutus ja ilmastikukindlus
  • Nutikad tarvikud hõlpsaks ja turvaliseks transportimiseks
vee spordihoidikud
Autole kinnitatav Thule lainelauaraam võimaldab teil laineid taga ajada – laadige vaid lainelaud peale ja hakake sõitma. Soovitame teile sobivat lainelaua katuseraami.
Kanuude jaoks mõeldud Thule katuseraam võimaldab kanuud turvaliselt ja hõlpsalt transportida. Soovitame teie ja teie auto jaoks sobivat kanuuraami.
Autole kinnitatav Thule lainelauaraam võimaldab teil laineid taga ajada – laadige vaid lainelaud peale ja hakake sõitma. Soovitame teile sobivat lainelaua katuseraami.

Sõudke ja surfake

Soovite kaugemaid järvesid või jõgesid  avastada? Või hoopiski sõuda koos sõpradega oma kodu lähedal asuvas jões? Olenemata teie eelistusest aitab Thule teil meie kanuu- ja süstaraamidega või SUP-laua, aerulaua ja või surfilauahoidukutega vee äärde jõuda.

Parimate hetkede nimel

Te laadite laua autole ja suundute vee äärde. Astute veepiirile ja sõuate horisondi suunas, päike teie nägu paitamas. Veepind sillerdab lainetelt vastu peegeldavate soojade päikesekiirte käes. Need rahulikud hetked on just see, mida oma patareide laadimiseks vajate, ja Thule on teile selle juures abiks.

Võimaluse tutvuda süsta ehk kajaki veespordialaga

Meresüstamatk on parim võimalus Eesti väikesaarte avastamiseks. Kogenud matkajuhid hoolitsevad selle eest, et matkad mööduksid huvitavalt ja turvaliselt ning pajatavad lugusid saarte ajaloost ja loodusest. Matkadel saad avastada näiteks Pedassaart, Aegnat, Pakri saari, Osmussaart, Hiiumaa laide, Vilsandit või Abrukat.

Meie soovitame algajale veematkajale kõigepealt küsida nõu matkakorraldajalt või lugeda käsiraamatuid. Samuti võimalus veematkajaid koondavasse facebooki gruppi.  Sealt leiab nii õppematerjale kui ka vastused mis tahes erialaküsimusele.

Meie soovitame tutvuda võimalustega Reimann Retked meeskonna toel.

Shopping Cart
Scroll to Top