Vedelikukotid

Asjatundlikult konstrueeritud Thule vedelikukotid on mõeldud tõsistele mägijalgrattasõitjatele. Võtke kaasa kõik vajalik päevapikkuse rattasõidu jaoks, tundes end samas mugavalt ja ilma vedelikupuudust kannatamata.

Sõitmiseks loodud

Thule tutvustab oma aastatepikkusele jalgrattakogemusele tuginedes loodud mitmekülgseid vedelikukotte, mis aitavad täielikult nautida igat mägijalgrattasõitu. Olgu tegemist kerge paaritunnise väljasõidu või tõsise päevapikkuse retkega – meil on alati pakkuda õige suurusega vedelikukott, mille abil püsite värske ja olete valmis kõigeks, mis tee toob. Spetsiaalselt jalgratta juhitavuse parandamiseks ja lihaspinge vähendamiseks konstrueeritud kotid on kõik madala raskuskeskmega ja optimaalse kaalujaotusega, et rattasõitja hoog ei raugeks.

  Thule vedelikukottide kasulikud omadused.
  • Käed-vabad joogisüsteem.
  • Kerge ja mugav konstruktsioon jõudluse maksimeerimiseks.
  • Mugavad taskud tagavad liikumise ajal hea ja kiire juurdepääsu.
  • Hoiuruum riietele, tööriistadele ja söögipoolisele.
  • Kinnitusaasad rehvipumba ja amordipumba jaoks.

Suunake kogu tähelepanu teele

Thule ReTrakt joogivoolik võimaldab hoida käed turvaliselt juhtraual, säästa energiat ja tarbida vedelikku ilma sõitu aeglustamata. Ainulaadne magnetkonstruktsioon sulgub sõõmude vahel automaatselt ja püsib kuni järgmise korrani oma kohal. Igal kotil on HydraPak mahuti, mis tagab teie vedelikuvarustuse ja maksimeerib jõudlust. Valige oma vajadustele vastav maht ja asuge teele.

Shopping Cart
Scroll to Top