Kuidas valida oma perele parim Thule spordikäru?

Categories: Uncategorized

Kuidas valida oma perele parim Thule spordikäru?

Thule Charioti käru ostmine on suur investeering Teie kasvavale perele. Soovite teha õige valiku esimesel korral ja see juhend aitab teil seda teha!

Thule Chariot käru valimisel on oluline mõelda, millised tegevused teile (kõige enam) meeldivad. Kas kasutate käru peamiselt jooksmiseks, rattasõiduks, jalutamiseks või suusatamiseks? Kõikidel Thule Chariot kärudel on võimalus kõigiks neljaks tegevuseks, kuid igal neist on funktsioonid, mis muudavad mõned tegevused teile ja Teie lastele lihtsamaks ja nauditavamaks. 

Milline Thule spordikäru sobib Teie perele kõige paremini?

Iga Thule Chariot mudel on välja töötatud ja valmistatud pannes rõhku ohutusele, töökindlusele ja kvaliteedile. Sõltumata sellest, millise mudeli valite, on Teil rahu südames, et Teie lapsed on turvaliselt hoitud ning saate veeta rohkem aega koos lastega õues ilma nautides!

Kahekohalised Thule Chariot jalutuskärud on populaarsemad kui ühekohalised Thule Chariot jalutuskärud, kuna neil on parem edasimüügiväärtus, need võimaldavad Teie kasvavale perele rohkem ruumi ja on vaid veidi laiemad (umbes 12-15 cm) kui nende ühekohaliste kärude mudelid. 

Thule Chariot kärude erinevusest

Toome välja Chariot kärud, mida hakkame võrdlema. Nendeks on ühekohalised mudelid Lite, Cross, Sport ja kahekohalised mudelid Coaster XT, Lite 2, Cross 2, Sport 2, Cab 2.

Kõik mudelid on mõeldud kasutamiseks jalutamisel või jalgratta haagistega.

Kõikidele mudelitele (v.a. Coaster XT) on võimalik jooksmiseks osta eraldi juurde ette suur esiratas ehk Jogging Kit. Samuti, kui on soov suusatamas käia, siis suusad ehk Ski Kit. 

Kui laps/lapsed on alles pisikesed, siis on võimalik kärusid kasutada ka soetades juurde Infant Sling – ehk polsterdatud kanderihm, mis toetab last külgedelt ja annab maksimaalse stabiilsuse (Vanusele 1–10 kuud: kaaluvad vähem kui 10 kg ja on lühemad kui 75 cm). Kuid tuleb meeles pidada, et Infant Sling on mõeldud kasutamiseks vaid jalutamisel! Kuna beebi kael ei ole veel vastsündinul piisavalt tugev, siis jooksma ja rattaga sõitma tohiks nendega hakata alles kui nad suudavad istuda iseseisvalt. Kui laps suudab juba iseseisvalt istuda, siis on võimalik kasutusele võtta Baby Supporter – polsterdatud külg- ja peatugi, mis tagab, et Teie laps istuks mugavalt ja sirgelt (Vanusele 6–18 kuud).

Thule Chariot Lite

Lite’il  on veidi vähem funktsioone kui näiteks Cross ja Sport mudelitel. Lite’il on polsterdatud iste, kuid seljaosa polsterdus on õhem kui Crossil ja Sport’il. Lite’il on vedrustus, kuid see pole reguleeritav. Lite sisaldab reguleeritava kõrgusega juhtrauda. Lite on saadaval ühevärvilisena, Agave (2021a) ja see on saadaval nii ühe- kui ka kahelapse käruna.

Thule Chariot Cross

Cross ilmus 2017. aasta jaanuaris eelmise Chariot CX mudeli asendajana ja on kiiresti saanud üheks Thule parimaks müügihitiks. Crossil on langetatavad istmed (istmeid saab kahelapse kärul eraldi langetada), istmepolster, magnetkinnitusega peekaboo-aken, mis võimaldab Teil magavat last teda häirimata jälgida, reguleeritava kõrgusega juhtraud ja reguleeritav vedrustus. Cross on saadaval 2021a kahes värvitoonis: Alaska ja Majolica Blue ning mõlemat värvi on saadaval nii ühe- kui ka kahelapse käruna.

Thule Chariot Sport

Sport on Charioti jalutuskäru uusim mudel ja on ka funktsioonide poolest kõige rikkam. Sportil on langetatavad istmed (istmeid saab kahelapse kärul eraldi langetada), esmaklassiline istmepolster ja eemaldatavad külgpaneelid kuumadel suvepäevadel paremaks ventilatsiooniks, magnetkinnitusega peekaboo aken, mis võimaldab Teil magavat last teda häirimata jälgida, reguleeritava kõrgusega juhtraud ja reguleeritav vedrustus. Sport-mudelitel on komplektis ka sörkimiseks suurepärane käsipiduri komplekt ning Chariot Lock Kit, mis lukustab Chariot Sport käru Teie jalgratta külge.

Sport on 2021a saadaval kahes värvitoonis: Spectra Yellow ja Midnight Black ning mõlemat värvi on see on saadaval nii ühe- kui ka kahelapse käruna.

Thule Coaster XT

Kõige lihtsam ilma erinevate lisadeta kahelapse käru, kui on soov kasutada vaid jalutuseks või rattahaagisena. Kaasas on rattahaagise komplekt ja lastekäru komplekt. Ei ole võimalik kasutada jooksmiseks, ehk ei saa juurde lisada Jogging Kit’i. Kahes asendis reguleeritav juhtraud – ergonoomiline reguleeritav juhtraud tagab vanematele mugava kasutuse. 2021a saadaval Black toonis, saab kasutada ühe või kahe lapsega.

Thule Chariot Cab 2

Thule kõige mahukam kahekohaline spordikäru. Mugavad polsterdatud istmed – osaliselt eemaldatavad, hõlpsalt puhastatavad. Reguleeritav vedrustus – tagab sujuva ja stabiilse sõidu. Langetatava seljatoega iste – mugavalt ühe käega langetatav. Seljatoed saab langetada ükshaaval. XL-suuruses iste – pikemate laste mahutamiseks kõrgem. XXL-suuruses pagasiruum – võimaldab kaasa võtta rohkem varustust. Reguleeritav juhtraud – ergonoomiline reguleeritav juhtraud tagab vanematele mugava kasutuse. Hõlpsalt reguleeritavad ventilatsiooniavad optimeerivad õhuvoolu ning kliimaseade ja eemaldatavad klambrid suurendavad ventilatsiooni vihmakatte kasutamisel. 2021a on Cab 2 saadaval Cypress Green toonis, võimalik kasutada ühe- või kahe lapsega.

Sport, Cross, Lite ja Cab 2 peamised omaduste erinevused piltidena (osadel piltidel on vanade mudelite värvitoonid)

Istmepolsterdus

 

Vedrustus

 

Reguleeritav seljatugi

 

Alltoodud diagramm võimaldab Teil hõlpsasti mõista Thule Chariot kärude nelja mudeli peamisi omaduste erinevusi. 

Omadus Thule Chariot Sport Thule Chariot Cross Thule Chariot Lite Thule Chariot Cab 2
Rattahaagis
Jalutuskäru
Suur esiratas ehk Jogging Kit Müüakse eraldi Müüakse eraldi Müüakse eraldi Müüakse eraldi
Suusad ehk Ski Kit Müüakse eraldi Müüakse eraldi Müüakse eraldi Müüakse eraldi
Reguleeritav juhtraud ✔ – 5 kõrgust ✔ – 5 kõrgust ✔ – 5 kõrgust ✔ – 5 kõrgust
Vedrustus ✔ – Reguleeritav ✔ – Reguleeritav ✔ – Ei ole reguleeritav ✔ – Reguleeritav 
Vihmakate ✔ – Eemaldatav ✔ – Eemaldatav ✔ – Eemaldatav ✔ – Eemaldatav
Päikesevari ✔ – Eemaldatav ✔ – Eemaldatav ✔ – Eemaldatav ✔- Eemaldatav
Reguleeritav ventilatsioon ✔ 
Nähtavust ja ohutust suurendav tagatuli ✔ 
Eemaldatav polsterdus ✔ – Istme ja selja polsterdus eemaldatavad ✔ – Istme polsterdus ainult, seljapolsterdus sisseehitatud ✔ – Istme polsterdus ainult, seljapolsterdust ei ole ✔ – Istme polsterdus ainult, seljapolsterdus sisseehitatud 
Reguleeritavad istmed Ei ole ✔ 
Peekaboo-aken Ei ole 
Eemaldatavad küljeaknad ✔  Ei ole Ei ole  Ei ole 
Käsipidur Müüakse eraldi Müüakse eraldi Müüakse eraldi
Lock Kit Müüakse eraldi Müüakse eraldi Müüakse eraldi

Populaarsemad lisatarvikud mis on võimalik juurde soetada