Lastekärud

Ühe- ja kahekohalised linna- ja maastikukärud

Avastage uusi paiku või veerege mööda tuttavaid radu. Minge jooksuringile. Nautige ühiselt veedetud aega ja jagage lastega oma kirge. Thule käru on täiuslik valik mugavaks liikumiseks. Igal pool, igal ajal, aastaajast sõltumata.

Imikud ja väikelapsed, kaksikud või vennad-õed – Thule käru sobib kõigile.

Thule Urban Glide 2

Elegantse ja kerge konstruktsiooniga lastekäru sobib liikumiseks mis tahes maastikul – nii linnas kui ka metsarajal.

Thule Spring

Paindlik, vahva ja praktiline igapäevakäru. Ükskõik mis käigud teil ees ei seisa – Thule Spring muudab teie igapäevaelu hulga lihtsamaks.

Thule Sleek

Lapsega linnas seiklemiseks sobiv paindlik ja stiilne jalutuskäru, mille saab pere kasvades tarvikute abil muuta kahe- või lausa kolmekohaliseks.

Thule Glide 2

Vastupidav ja kerge, aerodünaamilise konstruktsiooniga jooksukäru tagab nii teile kui teie lapsele parima jooksuelamuse igal maastikul.

Thule Urban Glide 2 Double

Elegantse ja kerge konstruktsiooniga lastekäru sobib liikumiseks mis tahes maastikul – nii linnas kui ka metsarajal.

Lapsevankri ostmisel on hea teada

Milline käru mulle sobib?
Linnas elavate aktiivsete vanemate jaoks mõeldud Thule Sleek on nutikas ja stiilne käru, mida saab kohandada nii imiku kui ka väikelapse jaoks. Thule Spring on igapäevakasutuseks mõeldud paindlik ja praktiline käru, mille saab igale poole kaasa võtta.

Aktiivse pere jaoks mõeldud Thule Urban Glide 2 on elegantse disainiga maastikukäru, millega saab liikuda nii tänaval, pargis kui ka looduses. Thule Glide 2 on vastupidav ja kerge aerodünaamilise disainiga jooksukäru.

Matkasellidele mõeldud Thule Chariot on stiilsete, ohutute ja mitmekülgsete kärude tooteseeria, millega saab minna rattasõidule, jalutuskäigule, jooksma ja suusatama.

Kui vana lapse võib kärusse paigutada?
Kõik meie kärud on paindlikud ning välja töötatud lapse (ja pere) kasvu silmas pidades! Koos vankrikorviga saab mitmeid meie kärusid kasutada sünnist saadik.

Kuidas suhtute jätkusuutlikkusse?
Toodame suurepärase kvaliteediga ja ajatu moodsa disainiga kärusid, mida saab kasutada paljude aastate vältel. Toodete kliima- ja keskkonnamõju piiramiseks nende elutsükli vältel analüüsime pidevalt kasutatavaid materjale, tootmismeetodeid ning kasutus- ja taaskasutusvõimalusi, tegemata seejuures järeleandmisi ohutuses, kvaliteedis, praktilisuses või kasutuskestuses.

Milline lisavarustus ühildub minu käruga?
Kõigi kärude jaoks on saadaval lai valik lisavarustust, et saaksite lapsega veedetud aega võimalikult hästi ära kasutada. Tutvuge meie lisavarustuse ühilduvuse tabeliga!

Kas kärud on ventileeritavad? Kas neil on päikesekaitse?
Jah, kõigil meie kärudel on ventileeritavad kaarvarjud, mis kaitsevad UV-kiirguse eest (UPF 50+).

Kas saan oma käru reisile kaasa võtta?
Saate käruga kasvõi maailma teise otsa reisida. Kõik Thule kärud on kokkupööratult väga kompaktsed ja neid saab lihtsasti kaasas kanda. Tutvuge lisakaitset pakkuvate kohvritega Thule Sleek Travel Bag või Thule Spring Travel Bag!

 

Shopping Cart
Scroll to Top