Katuseboksid ja pakiraamid

Enam ei jää midagi maha.

 Elegantne ja stiilne Thule katuseboks tagab teile täieliku kaitse ja turvalisuse nii välivarustuse ja pagasi kui ka igapäevaasjade vedamiseks. Suurema koorma jaoks sobib suurepäraselt Thule pakiraam.

Katusele või haakekonksule kinnitatav? Või miks mitte mõlemad?

Thule pagasibokside abil saab reisidel suurepäraselt kaasas kanda kõike vajalikku, ilma et auto suure koorma all maadligi vajuks. Saate valida eriti turvalise katuseboksi või avatud korvi, mis on suurepärane valik mahukama pagasi jaoks. Valikus on ka haakekonksule kinnitatav pagasihoidik, mis paigutatakse auto tagaossa, võimaldades samal ajal juurde pääseda ka pakiruumile. Kui soovite rohkem hoiuruumi, saate kasutada nii katusele kui ka haakekonksule kinnitatavat hoidikut. Ükskõik, mille valite – teie lisavarustus on tugevas, ohutus ja stiilses hoiuruumis kindlalt kaitstud.

  • Valikus on katuseboksid, korvid või haakekonksule kinnitatavad hoidikud
  • Ohutu ja turvaline nii teie kui ka teie pagasi jaoks
  • Vastupidav ja samas aerodünaamiline konstruktsioon
  • Nutikad laadimis- ja hoiustamisvõimalused ning tarvikud

Testime kõike ja rohkemgi veel.

Thule jaoks on esmatähtis teie ja teid ümbritsevate inimeste ohutus. Meie pagasiboksid on loodud nii, et need kannaksid teie varustust ja sobiksid teie autole võimalikult ohutult ja turvaliselt. Siiski kontrollime nende vastupidavust ka Thule Test Centeris mitmesugustes kokkupõrketestides, kulumissimulatsioonides ning kokkupuutes äärmusliku kuumuse, külma, niiskuse, päikese ja kangete kemikaalidega.

Shopping Cart
Scroll to Top