Mille jaoks Thule katuseraami kasutada saab?

Categories: Katuseraamid

Thule katuseraamiga olete alati seiklusretkeks valmis ja saate kõik vajaliku kaasa võtta. Meie katuseraamid on hea baaslahendus, mis võimaldab lisada teie armastatud tegevusalade jaoks vajaliku erivarustuse – näiteks katuseboksidrattahoidikudsuusahoidikud ja süstahoidikud

Thulel on iga automargi ja -mudeli jaoks sobiv katuseraamilahendus.

Thule katuseraamide kasutusvõimalused 

Milleks katuseraami kasutatakse? 

Katuseraam on vajalik siis, kui soovite midagi oma auto katusel vedada. Thule katuseraami saab autole kinnitada hõlpsasti ja turvaliselt – saate selle ise vaid minutitega paigaldada.  

Thulel on sobiv katuseraamilahendus iga automargi ja -mudeli jaoks. Meie katuseraamide ostujuhend on parim võimalus seiklusretkedeks vajalike katuseraamidega tutvust teha. Sisestage lihtsalt oma auto mark, mudel ja väljalaskeaasta ning teile pakutakse teie auto jaoks parimat katuseraamilahendust. 

Kui katuseraam on autole paigaldatud, saate seda vastavalt vajadusele kasutada erineva lasti, sealhulgas järgmiste asjade vedamiseks: katuseboksidjalgrattahoidikudsüstaraamidsurfilauad ja aeruga surfilauad ning talispordivarustus

Kuidas valida õige katuseraam?   

Kuidas katuseraami valida?

See on kerge!

Meil algab see lihtsast küsimusest – kas te eelistate maksimaalset pakiruumi või voolujoonelist kuju? 

Thule Evo on väga paindlik aerodünaamiline katuseraamisüsteem, mis tagab erakordselt vaikse sõidu, maksimaalse pakiruumi ja tarvikute hõlpsa paigaldamise. See on suurepärane koguka varustuse transportimiseks. 

Thule Edge on madala profiiliga, mis täiendab suurepäraselt auto katusejoont. Thule Edge’i voolujooneline disain teeb sellest ideaalse lahenduse ka juhuks, kui soovite raami autokatusele jätta ka ajaks, mil seda ei kasutata. Tegelikult näeb see välja nii, nagu see oleks seal algusest peale olnud. 

Kõigil Thule katuseraamidel on järgmised ühised omadused. 

  • Suure kandevõimega – kõik katuseraamid on ette nähtud kuni 75 kg kandami jaoks 
  • Kiiresti paigaldatavad – nende kinnitamine ja tarvikute lisamine on lihtne 
  • Ohutud – testitud äärmuslikes tingimustes testimiskeskuses Thule Test Center™ 

Mida katuseraamil kanda võib?

Thule teiste toodetega kombineerituna on meie katuseraamid alustuseks hea põhilahendus, mis võimaldab lisada teie armastatud hobialade harrastamiseks vajaliku erivarustuse – hoidikud jalgrataste, suuskade, kanuude, süstade või surfilaudade jaoks.

Erilasti jaoks saab kasutada ka turvalisi katusebokse ja ruumikaid koormakorve.    

Thule Proride katuseraami

Kui raske koorma katuseraamile panna võib?

Kõigil Thule katuseraamidel on mitmed olulised ühised omadused ja neil kõigil on suur kandevõime.   

  • Suure kandevõimega – kõik katuseraamid on ette nähtud kuni 75 kg kandami jaoks 
  • Kiiresti paigaldatavad – nende kinnitamine ja tarvikute lisamine on lihtne 
  • Ohutud – testitud äärmuslikes tingimustes testimiskeskuses Thule Test Center™

Süsteemi maksimaalne kaal sõltub aga sõidukist endast. Teie sõiduki kohta täpsema teabe saamiseks lugege meie katuseraamide ostujuhist või küsige nõu oma sõiduki tootjalt.