Leidke omale ideaalne katuseboks

Thule laiast katusele paigaldatavate pagasibokside valikust leiab igaüks endale sobiva – olenemata sellest, kas teil on aktiivne eluviis, suundute puhkusele või vajate lihtsalt lisaruumi.

Thule Vector

Ainulaadne pagasiboks, milles on suurepäraselt ühendatud vastupidavus ja tipptasemel funktsioonid.

Thule Motion XT

Stiilne ja ruumikas pagasiboks, kohandatud hõlpsaks kasutuseks.

Thule Force XT

Mitmekülgne katusele paigaldatav pagasiboks igapäevaseks kasutamiseks.

Ruumikus on kõige olulisem

Thule autokatusele paigaldatav boks võimaldab teil autot tõhusamalt kasutada ning sõite rohkem nautida. Meie pagasibokse peetakse maailma parimateks ning nende pakutav lisaruum võimaldab teil kõik vajaminevad asjad reisidele kaasa võtta. Pagasibokside stiilne kujundus muudab need aga igapäevaseks kasutuseks ideaalseks, kuna need sobivad teie auto elegantsete, aerodünaamiliste joontega. Katusele paigaldatavad pagasiboksid sobivad kokku Thule katuseraamide ja enamike tehaseraamidega.

Kuna oleme juba pikka aega pakkunud kõrgeimat kvaliteeti, võite katusele paigaldatavatest Thule pagasiboksidest oodata palju.

  • Pidevalt hääletatud ohutuse, turvalisuse ja kasutuslihtsusega seotud testides parimaks
  • Saadaval erinevad suurused (keskmine kuni XXL)
  • Saadaval erinevad pikkused, et saaksite transportida suuski, lumelaudu või golfikeppe
  • Vastupidavad materjalid tagava pika ja turvalise eluea

 

Thule Motion XT on täiuslik kaaslane, kui soovite reisile kaasa võtta kogu vajaliku varustuse. Selle eriti suure katuseboksi abil saate kogu pagasi ja välivarustuse ning suured koormad ohutult transportida mis tahes sihtkohta. Kasutajasõbralike funktsioonide hulka kuuluvad kiire ja ohutu autole kinnitamine, kaane sujuv avamine ning sulgemine ning kahepoolne avamissüsteem, mis tagab hõlpsa juurdepääsu.

Thule Motion XT väljatöötamisel on lisaks heale ruumikasutusele ja kasutusmugavusele silmas peetud ka harmooniat tänapäeva autode kujundusega. Selle omalaadse kuju saavutamiseks on kasutatud põhjalikku arvutisimulatsiooni ning tulemuseks on vaikne sõit ja senisest väiksem mõju kütusekulule. 

Nutikad funktsioonid
1. Eraldi lukustus- ja avamisfunktsioonidega süsteem SlideLock
2. Lihtne avada ja sulgeda
3. Optimeeritud disain ruumi parimaks kasutuseks, aerodünaamikaks ja sõidukile sobivuseks
4. Eelpaigaldatud eriti lai kiirpaigaldussüsteem PowerClick muudab paigaldamise lihtsaks

Olgu teie seiklus kui pikk tahes, kindlasti leiate valikust oma vajadustele vastava Thule Motion XT. Saadaval on neli suurust, mahutavusega 300–610 liitrit, ja kaks värvi: läikivmust ja läikiv titaanhall.

Shopping Cart
Scroll to Top