Jalgratta lasteistmed

Ette ja taha paigaldatavad jalgratta lasteistmed

Thule laste jalgrattatoolid sobivad hästi nii igapäevasõitudeks kui ka perereisideks. Need on turvalised, hõlpsalt kasutatavad ja mugavad nii lühikeste kui ka pikkade sõitude korral.

Ohutus ja mugavus

  • 5-punkti-turvarihmad
  • Ainulaadne pannal
  • Vetthülgavad materjalid

Thule Yepp Nexxt

Kerge ja turvaline tagumisele pakiraamile kinnitatav jalgratta lasteiste, millel on uudne kujundus ning mis pakub lapsele maksimaalset mugavust.

Thule Yepp

Nutikas, praktiline ja isikupärane jalgratta lasteiste, mis on mõeldud igapäevasteks sõitudeks.

Thule RideAlong

Klassikaline, ohutu ja lihtsasti kasutatav jalgratta lasteiste, mille seljatuge saab langetada.

Lapse jalgrattaistme ostmisel on hea teada

Milline jalgratta lapseiste mulle sobib?
Kõigepealt otsustage, kas teil on vaja tagumist või eesmist jalgratta lapseistet – või hoopis mõlemat!

Thule Yepp Nexxt Maxi on kerge ja ohutu moodsa disainiga lapseiste, mis kinnitatakse tagumisele pakiraamile. Thule RideAlong on klassikaline, ohutu ja lihtsasti kasutatav tagumine jalgratta lapseiste, mille seljatuge on võimalik langetada. Thule Yepp Maxi on nutikas, praktiline ja isikupärane igapäevasõitudeks mõeldud jalgratta lapseiste.

Thule Yepp Nexxt Mini on kerge ja stiilne jalgratta esiossa kinnitatav nutika disainiga lapseiste, mis on ette nähtud linnasõitudeks.

Kui vana lapse võib jalgratta lapseistmele paigutada?
Kõik meie jalgrattahaagised on paindlikud ja välja töötatud lapse kasvu silmas pidades.

Alla 1-aastaste laste korral tuleb alati konsulteerida lastearstiga. Thule tagumine jalgratta lapseiste on konstrueeritud ja katsetatud 9-kuuliste kuni 6-aastaste laste jaoks (kaaluga kuni 22 kg). Eesmisel jalgratta lapseistmel, mis on ette nähtud 9-kuuliste kuni 3-aastaste laste jaoks (kaaluga kuni 15 kg), on sõit sama ohutu ja mugav, kuid laps paikneb juhtraual ja saab koos teiega ringi vaadata.

Kas kõik jalgratta lapseistmed on sama ohutud?
Katsetame Thule katsetuskeskuses kõikide toodete kasutusohutust. Eriti põhjalikult teeme seda jalgratta lapseistmete korral, sest soovime veenduda, et need vastavad kõige rangematele rahvusvahelistele ohutusstandarditele (nt TÜV kinnitus) ja isegi ületavad neid.

Kuidas suhtute jätkusuutlikkusse?
Toodame suurepärase kvaliteediga ja ajatu moodsa disainiga jalgratta lapseistmeid, mida saab kasutada paljude aastate vältel. Toodete kliima- ja keskkonnamõju piiramiseks nende elutsükli vältel analüüsime pidevalt kasutatavaid materjale, tootmismeetodeid ning kasutus- ja taaskasutusvõimalusi, tegemata seejuures järeleandmisi ohutuses, kvaliteedis, praktilisuses või kasutuskestuses.

Milline lisavarustus ühildub minu jalgratta lapseistmega?
Kõigi jalgratta lapseistmete jaoks on saadaval lai valik lisavarustust, et saaksite lapsega veedetud aega võimalikult hästi ära kasutada. Tutvuge meie lisavarustuse ühilduvuse tabeliga!

Shopping Cart
Scroll to Top