Jalgrattahoidjad

Kasutades autode jaoks mõeldud Thule jalgrattahoidikut, saate rattaga sõitma minna lihtsalt kõrvalistel teedel või kodust kaugel asuvatel ebatasastel maastikel.

Thule jalgrattahoidikuid on erinevat tüüpi ning neid saab paigaldada katusele, haakeseadmele, haakekonksule, või pakiruumile.

Kui teil on juba katuseraam olemas, võib kõige lihtsam olla kasutada katusele paigaldatavat rattahoidikut. Pakiruumile või haakeseadmele paigaldatavat hoidikut on aga sageli lihtsam peale ja maha laadida ning see on sobilik raskemate jalgrataste jaoks.

  

Thule kui autode jaoks mõeldud rattahoidikute juhtiv tarnija teab, mida kliendid nõuavad, ning pakub järgmist.

  • Kvaliteetsed ja stiilsed jalgrattahoidikud nii elukutseliste ratturite kui ka perede jaoks
  • Turvalised ja tugevad tooted, mida on testitud Thule Test Centeris
  • Lai valik tooteid, mille hulgast leiab igaüks endale sobiva

Katusele paigaldatavad jalgrattahoidikud

Jalgrataste transportimine autokatusel on üks enimlevinud viise, et säästa autosisest ruumi. Eelistatud nii harrastajate kui ka profisportlaste seas. Auto katusel jalgrataste vedamine eeldab katuseraamide, teisisõnu ristitalade olemasolu.

Saate valida, kas jalgratas kinnitatakse kahvlit‐, raami‐ või ratastpidi.

Haakekonksule paigaldatavad hoidikud

Thule haakekonksule kinnitatavaid jalgrattahoidikuid kõige mugavam ja turvalisem viis 2–4 jalgratta transportimiseks.

Sobib raskete ja suurte jalgrataste puhul, sest te ei pea end nende kõrgele tõstmisega venitama. Lihtne juurdepääs pakiruumile isegi siis, kui jalgrattad on hoidikule kinnitatud.

 

Tagaluugile paigaldatavad jalgrattahoidikud

Kui teie autol pole haakekonksu ja soovite jalgrattaid transportida, sobib antud lahendus teile kõige paremini. Mahutab kuni 3 jalgratast, on kokkuklapitav ja lihtsasti hoiustatav.