Haakekonksule paigaldatavad hoidikud

Thule EasyFold XT

Thule EasyFold XT on täielikult kokkupandav veokonksule paigaldatav jalgrattahoidik, mida on väga hea oma auto pagasiruumis hoida ja igale seiklusel kasutada. Need kerged ja tugevad jalgrattahoidikud mahutavad kuni kolm ratast, sealhulgas raskeid elektrirattaid. Sobib ideaalselt perekondlikuks puhkuseks või lõõgastavaks rattasõiduks koos sõpradega.

Thule VeloSpace XT

Thule VeloSpace XT on veokonksule paigaldatav rattahoidik, millega saab vedada kõiki raskeid rattaid, alates elektriratastest kuni laiade rehvidega ratasteni. Kasutades adapterit (müüakse eraldi) saate selle mitmekülgse jalgrattahoidikuga transportida kuni nelja jalgratast või muuta rattahoidiku Thule BackSpace XT (müüakse eraldi) abil tagumiseks pagasiveoruumiks. Nii on teil võimalik erineva olemusega seiklustest osa võtta.

Thule VeloCompact

Thule VeloCompact on kompaktne ja kerge jalgrattahoidik igapäevaseks kasutamiseks ning sellega saab vedada kuni nelja jalgratast. See on ideaalne valik erinevat stiili ratastele, sealhulgas maantee-, elektri- või mägiratastele. Isegi kui jalgrattad on peale laaditud, on teil pagasiruumile juurdepääs olemas. Saate Thule VeloCompact neljanda ratta adapterit (müügil eraldi) kasutades laiendada rattahoidjat nelja jalgratta vedamiseks. Seda kompaktset igapäevakasutuseks mõeldud jalgrattahoidikut saab ka kokku panna ja see läheb piisavalt väikeseks, et seda enamiku autode pagasiruumis hoida.

Seotud tegevused

Kuni 4 jalgratta transportimiseks.

Kui soovite oma sõprade või perekonnaga minna uutele rattaseiklustele, siis Thule veokonksule paigaldatav jalgrattahoidik on selleks suurepärane valik. Veokonksule paigaldatava jalgrattahoidiku leidmine, mis sobib ideaalselt nii teile kui ka teie autole, pole kunagi olnud lihtsam. Esmalt määrake oma auto veokonksu suurus ja klass ning seejärel transporditavate jalgrataste arv. Seejärel saate valida platvormi lihtsamaks peale- ja mahalaadimiseks või kallutatava hoidiku, mida saab pagasiruumile ligipääsemiseks eemale kallutada.
Shopping Cart
Scroll to Top