INFO

Kohaletoimetamine: Thulia toimetab kõik üle 40 eurosed tellimused teile koju kätte või pakiautomaati tasuta. Alla 30 euroste tellimuste transporditasu on 5 eurot.

KÄRUD

Rootsipärane kasutajasõbralikkus, äärmiselt läbimõeldud, kvaliteetne ja funktsionaalne tehnoloogia on Thule brändi ühed peamised eelised. Thule laste- ja jooksukärud disainitakse ja valmistatakse tänasel päeval Kanadas, mis on samuti tuntud oma rangete turvalisus-standardite poolest.

Miks eelistada kolmerattalist lastekäru?


Kolmerattalise lastekäru suurimaks eeliseks on hea ja lihtne läbivus nii tasasel kui ka ebatasasel pinnasel tänu ühele pikalt eesasetsevale esirattale. Eriti mugavaks kulgeb jalutamine näiteks rannaliival, lumes ja metsavahelistel teedel.

Thule Urban Glide 2 esiratta pöörlevust on võimalik lihtsalt lukustada, kui on soov mugavalt liigelda sirgel teel, või jätta ringlema kõnniteedel või kaubanduskeskustes manööverdades.

 • Thule Urban Glide 2 – Fikseeritav ja lahtiselt reguleeritav esiratas. Uuendusena pikendusega päikesesirm, käepidemes asetsev heeblita pidur, helkurribaga rehvid ja pealiskate, lisaventilatsioon küljeavades, SPF 50+ päikesekaitsega vari.
 • Thule Glide 2 – Fikseeritud esirattaga jooksukäru. Heeblita pidur käepidemel.

Reguleeritav käepide
Tänu üles-keskele-alla reguleeritavale pehmest materjalist käepidemele on mugav rahulikult jalutada või tempokalt joosta. Käru ja käepideme vahel on täpselt paras vahemaa, et ka pikemat kasvu lapsevanem jalgadega käru ei puudutaks. Käepidemel on veel lisaks turvarihm, et käru näpu vahelt ära ei läheks.

Vedrustus

Urban Glide 2 on varustatud tagarataste vedrustusega hõlbustamaks stabiilsemat sõitu nii lapsele kui ka lapsevanemale.

Rattad ja rehvid
Tänu suurtel õhukummidega ratastele (12 & 16 tolli) on ebatasaste pindade läbimine väga mugav, lükates käru vaid ühe käega.

Liigeldes konarlikel maastikel on soovitatav lasta rehvirõhk madalamaks, näiteks 1-1,5 bar’i ligi, ning kiirema jalutuse või jooksu jaoks tasastel pindadel kuni 3 bar’ini. Soovituslik rõhuvahemik on kirjutatud ka rehvide peale.

Thule Urban Glide 2 üheks suurimaks eeliseks teiste kärude seas on pöörleva esiratta fikseerimine, mis tuleb kasuks näiteks sirgetel terviseradadel jalutades või joostes. Esiratta sirgjoonelisust saab korrigeerida lukustusnupu kõrvalolevale reguleerimiskettale.

Kui rehv peaks tühjaks minema, saab siselohvi parandada kodus, või igas jalgratta töökojas.

Tagarataste eemaldamine vankrilt toimub ühe nupuvajutusega, ning esiratta eemaldamiseks on vajalik ristpea kruvikeerajat.

Pidurid

Urban Glide 2 on varustatud seisupiduriga, mida on mugav jalaga peale panna ja lahti võtta. Lisaks on veel käepidemel mugav heeblita pidur, mis tuleb kasuks allamäge liikudes või rulluisutades kiirust reguleerides.

Piduri käepide toimib nii üles- kui alla keerates.

Raami kokkuklappimine


Urban Glide 2  on väga mugav kokku klappida. Lapse jalatoe all asub hoovastik, mida tuleb esmalt liigutada enda poole, ning seejärel keerata käru suunas. Kokkupandud käru on mugav enda järel veeretada, või rattad ühe nupuvajutusega eemaldada ja autosse asetada. Et käru püsiks kokkupanduna fikseeritud, on raami küljes ka plastik-aas, mis hoiab raami koos.

NB! Plastikaasa olemasolu kipub meelest minema, ning jõuga avades võib väike plastik-aasa kergelt murduda. Kui see peaks ka murduma, on meil enamus Thule varuosi kohapeal saadaval.

Päikesevari
Käru on kaetud ilmastikukindla varjuga, et kaitsta madala päikese eest hommikul vara või õhtul hilja. Päikesevari avaneb suure kaarega välja, ning ülemises osas on ka magnetitega kinnituv kaas, et jälgida lapse tegevust läbi plastikust vaateakne. Päikesevarju materjal on tehtud SPF 50+ UV-kindlast riidest. Samuti on kärus tuulutusavad.

Peale UV-kaitse on käru kangas ka ilmastikukindel, ehk siis vett hülgav.

Lisaks on kattel veel helkurribad, mis parandavad nähtavust pimedal ajal liigeldes.

Panipaigad
Väikesed võrktaskud mõlemal pool lapse istet mänguasjade/riiete hoiustamiseks. Võrktasku lapse seljatoe taga. Suurem panipaik istme all. Kõik panipaigad on paraja suurusega, mis liiga kobakad välja ei näe. Lisavarustusena võimalik paigaldada raamile ka joogipudel, kas siis lapsele ja/või vanemale.

Turvarihmad
5-punkti kinnitusega turvarihmad hoiavad last mugavalt lapsekärus. Turvavööd on võimalik avada ja sulgeda ühelt poolt eraldi. Lisana on võimalik soetada ka käepide lapsele (Bumper Bar), kui laps soovib millestki kinni hoida, või istukil käsi toetada.

JALGRATTA HAAGISED

Jalgratta haagis on hea vahend vedamaks lapsi, matkavarustust, koduloomi või lihtsalt muud rattamatkaks vajalikku varustust.

Thule on tootnud transpordivahendeid aastast 1962, ning Chariot jalgratta lapsekärusid aastat 2013

Tänaseks päevaks on välja arendatud vägagi multifunktsionaalsed ja ergonoomiliste lahendustega jalgrattahaagised.

Sõltuvalt teie kasutusharjumustest, on valikus mitmeid erinevaid mudeleid. Valides ratta järelhaagist tasub arvestada kui tihti ja kus te seda kasutama hakkate. Mudelite hinnaerinevus sõltub varustusastmest.

Miks eelistada Thule toodetud jalgratta haagiseid?

Thule on üks usaldatuim ja kvaliteetseim transpordiaksessuaaride tootja üle maailma.

Viisakas ja minimalistlik välimus koos läbimõeldud ning kasutajasõbraliku tehnoloogiaga on Thule üks peamisi eelistusi. Chariot-seeria jalgrattakärud on Thule omandanud ja enda brändi järgi modifitseerinud aastast 2011.

Kõik Thule jalgratta käruhaagiste BAASVARUSTUSES:

 • Integreeritud lasteistmed, mida teatud mudelitel on võimalik pesemiseks lihtsalt eemaldada, ning teatud mudelitel ka reguleerida.
 • Putukavõrk, mis peale putukate eemalhoidmise on hea vahend sõites metsavahelistel teedel, kus tagarattalt võib väikseid kive välja lennata.
 • Jalgratta kiirkinnitussüsteem, ning lisana on võimalik saada ka adaptereid võlli-kinnitusega ratastele.
 • Esiratas/esirattad jalutamiseks. Käru rattad tuleb jalgrattaga sõites alt eemaldada. Paigaldades saab rattad tagurpidi, suunaga üles.
 • Seisupidur, mis on kasulik käru parkides, last kärusse asetades või välja võttes.
 • Viie-punkti turvarihmadega kinnitusüsteem, kus kaks eraldi rihma hoiavad ümber kummagi õla. (Coaster XT’l 3-punkti kinnitus)
 • Oranźi lipuga parema nähtavuse jaoks.
 • Helkurid ees, taga ja kodaratel.

 

 • Vihmakile, mis raamile kinnitudes kaitseb laste järelhaagise interjööri niiskuse eest. (Baasvarustuses: Cab, Cross, Sport mudelitel)
 • Pidurisüsteem, mis tuleb kasuks mägistel teedel liigeldes. (Baasvarustuses Sport mudelitel)
 • Suurem esiratas jooksmiseks, matkamiseks või rulluisutamiseks. Esiratta adapter on kinnitaud mõlemalt poolt raami.
 • Suusatamise komplekt, kus tagarattad asendatakse suuskadega, ning pakendis on kaasas veel kehatrapes.
 • Väikelapse iste, hea valik neile, kes soovivad lisapehmendust istumise alla ja lisakaitset pea ümbruses.
 • Väikelaps kiiktool, kus laps saab lamavas asendis ja istet puutumata lamada.
 • Tagatuli turvalisuse tagamiseks liikumiseks varahommikul või hilistel õhtutundidel.

Haagist saab paigaldada pea igale jalgrattale, millel on võlliga (Through-Axle / Bolt-On) või kiirkinnitusega (Quick-Release) tagaratta kinnitamine, millest rohkem juttu lehe alumises osas, kus on rohkem infot millist rehvirõhku kasutada mugavuse tagamiseks, ning enimlevinud küsimused käru kasutades.

Shopping Cart
Scroll to Top